Caracteristici:

Detalii Companie:


In cadrul magazinului nostru veti gasi toata gama de produse electrice: surse si corpuri de iluminat, cabluri de joasa si medie tensiune, prelungitoare, aparataj electric, tablouri, dijunctoare, balasturi, startere, canal cablu, transformatoare, tuburi flexibile din PVC, doze (oferta completa), contactori, conectori, izolatori, lanterne, auxiliare.

Suntem reprezentanti autorizati: Philips, Romcab, Schneider Electric si Gewiss.

Produse

Surse de lumină

 - surse incandescente: becuri normale, soft, mini soft sferice, tip spot (reflector), lumânare, tip frigider, pentru aplicaţii speciale
 - surse halogene: tip capsulă, G4, tuburi halogen cu două capete, PARhalogen – tip spot GU 10 (220V)
 - surse compact–flourescente(becuri economice): cu durată de viaţă de la 3.000 h la 15.000 h, cu dulie E27 (standard, tip lumânare, tip glob)
 - surse / tuburi flourescente: standard, TL5,circulare, colorate, blaklight, pentru aplicaţii speciale
 - startere, balasturi
 - surse cu descărcare: becuri cu vapori de mercur standard şi cu autoaprindere, becuri cu vapori de sodium, halogenuri metalice
 - balasturi pentru sursele cu descărcare
 - Corpuri de iluminat

Sisteme electrice

Merlin Gerin

 - tablouri (montaj aparent şi încastrat), cofrete metalice, panouri, accesorii aferente
 - sisteme de distribuţie, aparataj modular de control şi protecţie : (1P, 1P+N, 2P, 3P, 4P), întreruptoare diferenţiale, , prize industriale, dijunctoare de branşament
 - prize şi întrerupătoare Inteea
 - prize şi întrerupătoare Unica Ritm, Unica Rapsodie

Telemecanique

 - întrerupătoare – separatoare tripolare cu comandă rotativă
 - dijunctoare magneto-termice GV2ME şi GV3 ME
 - contactoare tripolare seria K, blocuri de contacte auxiliare, relee termice seria K
 - contactoare tripolare seria D, relee termice seria D
 - butoane cu revenire, buton tip,,ciupercă” , selectoare, lămpi de semnalizare, comutatoare cu camă
 - relee de temporizare – Zelio Time (seria industrial)
 - relee de măsură şi control – Zelio Control

Gewiss

 - Tub copex ignifug
 - Doze, ofertă completă : zidărie, rigips, doze speciale ( aparat, derivaţie, pentru montaj multiplu)
 - Aparataj diversificat AG(antigron), ST, PT
 - Tub copex metalic
 - Proiectoare cu sensor, senzori
 - Tablouri (montaj aparent şi încastrat), cofrete metalice, panouri, accesorii aferente

Hager

 - tablouri (montaj aparent şi încastrat)
 - programatoare digitale şi analogice, voltmetre, ampermetre,transjormatoare
 - relee de temporizare

Polo, Optima, Hermetica

 - aparataj terminal
 - aparataj AG (antigron), ST şi PT

Cabluri, conductori electrici, prelungitoare

 - cabluri electrice cu izolaţii din PVC şi PE
 - cordoane prelungitoare cu şi fără mosor, tambur
 - cordoane cu fişe injectate
 - cablaje electrice pentru aparate electrocasnice
 - cablaje electrice auto
 - adaptoare universale


Elsa-Rova va onora orice comandă de conductori, cabluri electrice, inclusiv cabluri de forţă, industriale, telecomunicaţii, transmisii de date (UTP, cat 5/ 5e), cabluri de Al, cabluri speciale

Raporteaza
ID Companie: 472

Trimite mesaj

Distribuie aceasta companie:

Caracteristici:

Detalii Companie:


Nu mai e ca pe vremuri, cand reparai masina în fata blocului cu ajutorul unui vecin sau pe marginea drumului cu ajutorul unui bun samaritean posesor de Dacie ca si tine. Acum daca se strica masina apelezi la o firma de tractari auto.

O astfel de firma presteaza servicii de tractare, depanare auto, remorcare ai asistenta rutiera cu autoplatforme. Asa ca noteaza-ti de acum numarul de telefon pentru ca, a stiut el Murphy ce-a stiut, s-ar putea sa n-ai nici net atunci cand vei ramane in pana. Drum bun!

Raporteaza
ID Companie: 472

Trimite mesaj

Distribuie aceasta companie: